Laptop second hand Dell Latitude E5410 Core i5-540, 4GB DDR3, 500GB HDD
| Diagonala ecran | 14.1 inch |
| Tip ecran | LED |
| Rezolutie | 1440 x 900 |
| Model procesor | Intel Core i5-540 |
| Generatie procesor | 1-a |
| Specificatii procesor | 2.53GHz up to 3.07GHz, 2 cores 4 threads, 3MB Cache |
| Capacitate memorie | 4GB |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Tip hard disk | HDD |
| Capacitate hard disk | 500GB |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Intel |
| Porturi video | VGA |
| Porturi USB | 4 x 2.0 |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Sistem de operare | Fara |
| Tastatura | Layout FR modificat in QWERTY |
| Garantie laptop | 24 luni |
| Garantie baterie | 3 luni |