Calculator Gaming X6 Core i7-12700, 32GB DDR4, 1TB SSD, Nvidia RTX 3060, 12GB GDDR6, Racire apa
| Model carcasa | Tower |
| Model procesor | i7 12700 |
| Generatie procesor | 12-a |
| Frecventa procesor | 1.60Ghz up to 4.90Ghz, 12 cores 20 threads, 25MB SmartCache |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate memorie | 32GB |
| Putere Sursa | 650W |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 1TB SSD |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Nvidia RTX 3060, 12GB GDDR6 192-Bit |
| Porturi video | VGA/HDMI/Display Port |
| Porturi USB | 2 x 2.0, 4 x 3.0 |
| Carcasa | Carcasa Pro Gaming Hercule Black |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Garantie | 24 luni |