Imprimanta laser HP Enterprise M604n, 52ppm, 1200x1200dpi
| Format | A4 |
| Tehnologie | Laser Monocrom |
| Functii | Imprimanta |
| Duplex | Manual |
| Interfata | USB/Retea |
| Prima pagina printata | 7.5 secunde |
| Viteza printare | 50 ppm |
| Rezolutie printare | 1200 x 1200 dpi |
| Alimentare hartie | 600 coli |
| Volum lunar maxim | 175000pg |
| Cartus | HP 81A |
| Capacitate cartus plin | 10500 pg cu acoperire 5% |
| Proportie cartus livrat | 20-90% |
| Greutate | 22.6 kg |
| Dimensiune | 399 x 451 x 425 mm |
| Garantie | 24 luni sau 20.000 pagini |