Imprimanta laser A3 monocrom HP LaserJet Enterprise 700 M712dn
| Format | A3 |
| Tehnologie | Laser Monocrom |
| Functii | Imprimanta |
| Duplex | Automat |
| Interfata | USB/Retea |
| Prima pagina printata | 10.5 secunde |
| Viteza printare | 41 ppm |
| Rezolutie printare | 1200 x 1200 dpi |
| Alimentare hartie | 600 coli |
| Volum lunar maxim | 100000pg |
| Cartus | CF214A |
| Capacitate cartus plin | 10000pg cu acoperire de 5% |
| Proportie cartus livrat | 20-90% |
| Greutate | 38.5 kg |
| Dimensiune | 568 x 596 x 392 mm |
| Garantie | 24 luni sau 20.000 pagini |