Imprimanta second hand HP LaserJet P2035 , 30ppm, cartus incarcat 100%
| Format | A4 |
| Tehnologie | Laser Monocrom |
| Functii | Imprimanta |
| Duplex | Manual |
| Interfata | USB/Retea |
| Prima pagina printata | 8 secunde |
| Viteza printare | 30 ppm |
| Rezolutie printare | 1200 x 1200 dpi |
| Alimentare hartie | 300 coli |
| Volum lunar maxim | 50000pg |
| Cartus | HP 05A |
| Capacitate cartus plin | 6000pg cu acoperire de 5% |
| Proportie cartus livrat | 20-90% |
| Greutate | 12 kg |
| Dimensiune | 368 x 268 x 365 mm |
| Garantie | 24 luni sau 20.000 pagini |