Workstation second hand Lenovo Thinkstation P410 Tower E5-2673 v3, 64GB DDR4, 128GB SSD+1TB HDD, Placa video Nvidia Quadro K4000
| Model carcasa | Tower |
| Model procesor | 2 x Intel® Xeon® Processor E5 2673 v3 |
| Generatie procesor | 1-a |
| Frecventa procesor | 2.40Ghz up to 3.10Ghz, 12 cores 24 threads, 30MB Cache |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate memorie | 64GB |
| Tip hard disk | SSD + HDD |
| Capacitate hard disk | 128GB SSD + 1TB HDD |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Nvidia K4000, 3GB GDDR5 192-Bit |
| Porturi video | DVI/Display Port |
| Porturi USB | 5 x 2.0, 4 x 3.0 |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Sistem de operare | Fara |
| Garantie | 24 luni |