Calculator Gaming BR 12 Core i5-6500, 32GB DDR4, 1TB SSD + 1TB HDD, Nvidia GTX 1060 6GB
| Model carcasa | Tower |
| Model procesor | i5 6500 |
| Generatie procesor | 6-a |
| Frecventa procesor | 3.20Ghz up to 3.60Ghz, 4 cores 4 threads, 6MB SmartCache |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate memorie | 32GB |
| Putere Sursa | 400W |
| Tip hard disk | SSD + HDD |
| Capacitate hard disk | 1TB SSD + 1TB HDD |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Nvidia GTX 1060 6GB GDDR5 192-Bit |
| Porturi video | DVI/HDMI/Display Port |
| Porturi USB | 2 x 2.0, 4 x 3.0 |
| Carcasa | Inaza Sys-Pro |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Windows 10 Home Refurbished |
| Garantie | 12 luni |