Calculator Hera 3 Core i5-4570, 8GB DDR3, 128GB SSD + 500GB HDD, Placa Video 2GB
| Model carcasa | Tower |
| Model procesor | i5 4570 |
| Generatie procesor | 4-a |
| Frecventa procesor | 3,20Ghz up to 3,60Ghz, 4 core 4 threads, 6MB cache |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate memorie | 8GB |
| Tip hard disk | SSD + HDD |
| Capacitate hard disk | 128GB SSD + 500GB HDD |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Placa Video 2GB |
| Porturi video | VGA/HDMI/Display Port |
| Porturi USB | 2 x 2.0, 4 x 3.0 |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Carcasa | Pro Gaming Alma/ Middle Tower |
| Garantie | 12 luni |
