Skip to navigation
Skip to contentCalculator Second Hand Dell 3020 Tiny Intel Core i3-4130t, 4GB ddr3, 128gb SSD
| Model carcasa | Tiny |
| Model procesor | i3 4130t |
| Generatie procesor | a 4-a |
| Frecventa procesor | 2,9Ghz, 2 core 4 thread |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate memorie | 4GB |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 128GB |
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Intel® HD Graphics 4400 |
| Porturi video | VGA/Display Port |
| Porturi USB | 6 x 2.0, 2 x 3.0 |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Garantie | 24 luni |
| Capacitate Hard disk | 128 GB |
|---|
| Capacitate RAM | 4GB |
|---|
| Marca | Dell |
|---|
| Procesor | i3 |
|---|
| Tip Memorie | DDR3 |
|---|