Calculator second hand Acer Gateway DT50 MT, Core I7-860, 8GB ddr3, 128GB SSD, ATI Radeon 1GB
| Model carcasa | Tower |
| Model procesor | i7 860 |
| Generatie procesor | 1-a |
| Frecventa procesor | 2,80Ghz, pana la 3,46Ghz, 4 core 8 threads, 8MB cache |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Capacitate memorie | 8GB |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 128GB |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Ati Radeon 1GB |
| Porturi video | VGA/DVI |
| Porturi USB | 6 x 2.0 |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Windows 10 Home |
| Garantie | 24 luni |