Imprimanta second hand HP LaserJet P4515X, duplex+retea+sertar
| Format | A4 |
| Tehnologie | Laser Monocrom |
| Functii | Imprimanta |
| Duplex | Automat |
| Interfata | USB/Retea |
| Prima pagina printata | 8.5 secunde |
| Viteza printare | 62 ppm |
| Rezolutie printare | 1200 x 1200 dpi |
| Alimentare hartie | 1000 coli |
| Volum lunar maxim | 275000pg |
| Cartus | CC364A |
| Capacitate cartus plin | – |
| Proportie cartus livrat | 20-90% |
| Greutate | 35 kg |
| Dimensiune | 419 x 508 x 596 mm |
| Garantie | 24 luni sau 20.000 pagini |