| Diagonala ecran | 13.3 inch |
| Tip ecran | Led Backlight |
| Rezolutie | 1440 x 900 |
| Model procesor | Intel Core i5-4250U |
| Generatie procesor | 4-a |
| Specificatii procesor | 1.30GHz up to 2.60Ghz, 2 cores 4 threads, 3MB cache |
| Capacitate memorie | 8GB |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 256GB |
| Tip placa video | Integrata Intel® HD Graphics 5000 |
| Model placa video | Intel |
| Porturi video | Thunderbolt |
| Porturi USB | USB 2 x 3.0 |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Tastatura | Layout FR modificat in AZERTY |
| Garantie laptop | 24 luni |
| Garantie baterie | 3 luni |