Laptop second hand Dell M6600 i7 2620M, 16gb ddr3, 256gb SSD, Nvidia Quadro 4000M
| Diagonala ecran | 17.3 inch |
| Tip ecran | Led Backlit |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Model procesor | Intel Core i7-2620M |
| Generatie procesor | a 2-a |
| Specificatii procesor | 2.70 Ghz up to 3.40Ghz, 2 cores 4 threads, 4MB Cache |
| Capacitate memorie | 16GB |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 256GB |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Nvidia Quadro 4000m |
| Porturi video | VGA/HDMI/Display Port |
| Porturi USB | 2 x 2.0, 2 x 3.0 |
| Unitate optica | DVD-RW |
| Sistem de operare | Fara |
| Tastatura | Layout FR modificat in QWERTY |
| Garantie laptop | 24 luni |
| Garantie baterie | 3 luni |