Laptop second hand Dell Precision 7530 i7-8850H, 16GB DDR4, 512GB SSD, 15.6″ inch, HDMI
| Diagonala ecran | 15.6 inch |
| Tip ecran | LED backlight, anti-glare |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FHD |
| Model procesor | Intel Core i7-8850H |
| Generatie procesor | a 8-a |
| Specificatii procesor | 2.60Ghz up to 4.30Ghz, 6 cores 12 threads, 9MB Cache |
| Capacitate memorie | 16GB |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 512GB |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Nvidia Quadro P1000 4GB GDDR5 128-bit |
| Porturi video | HDMI |
| Porturi USB | 2 x 3.2, 2 x Type C |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Tastatura | Layout FR modificat in QWERTY |
| Garantie laptop | 24 luni |
| Garantie baterie | 3 luni |