Laptop second hand Lenovo P52, i7-8850H, 16GB DDR4, 512GB SSD, Nvidia Quadro P2000, Ecran Full HD
| Diagonala ecran | 15.6 inch |
| Tip ecran | LED backlight, anti-glare |
| Rezolutie | 1920 x 1080 FHD |
| Model procesor | Intel Core i7-8850H |
| Generatie procesor | a 8-a |
| Specificatii procesor | 2.60Ghz up to 4.30Ghz, 6 cores 12 threads, 9MB Cache |
| Capacitate memorie | 16GB |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 512GB |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | Nvidia Quadro P2000 5GB GDDR5 160-bit |
| Porturi video | HDMI, Display Port (mini) |
| Porturi USB | 3 x 3.1, 2 x 3.1 Type C |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Tastatura | Layout FR modificat in QWERTY |
| Garantie laptop | 24 luni |
| Garantie baterie | 3 luni |