Calculator Gaming AMD 5 Ryzen 5 5500, 32GB DDR4, 2 x 512GB SSD, AMD RX 6600 8GB GDDR6
| Model carcasa | Tower |
| Model procesor | AMD Ryzen 5 5500 |
| Generatie procesor | 5-a |
| Frecventa procesor | 3.60Ghz up to 4.20Ghz, 6 cores 12 threads, 16MB Cache |
| Tip memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate memorie | 32GB |
| Putere Sursa | 650W |
| Tip hard disk | SSD |
| Capacitate hard disk | 2 x 512GB SSD |
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | AMD RX 6600 8GB GDDR6 128-Bit |
| Porturi video | HDMI/Display Port |
| Porturi USB | 2 x 2.0, 4 x 3.0 |
| Carcasa | Redragon Diamond Storm |
| Unitate optica | Fara |
| Sistem de operare | Fara |
| Garantie | 12 luni |